Minitube jest wiodącym Ś›wiatowym producentem jednorazowych osł‚onek tempasept na termometry rtę™ciowe i cyfrowe. Tempasept jest marką znaną na całym świecie, osłonki tempasept produkujemy również dla kluczowych klientów pod innymi nazwami. Nasze produkty są unikatowe jeśli chodzi o ich projekt jak i jakość wykonania, ponadto są doskonale dopasowane do wię™kszości termometrów domowych i szpitalnych produkowanych przez najwię™ksze firmy Ś›wiatowe.

Osł‚onki termometrów tempasept są… bardzo ważnym produktem jako że eliminują… możliwość rozprzestrzeniania się infekcji pomiędzy pacjentem a personelem medycznym, minimalizując ryzyko zachorowań na całym Ś›wiecie. Przez ostatnie 30 lat działalności, Minitube wyprodukował miliard osł‚onek na termometry i jest uznawany w wielu krajach za lidera tej gałęzi produkcji.

Nasz proces wytwarzania jak i jakość produktów spełnia wszystkie wymogi oraz standardy stawiane tej gałę™zi przemysłu a nasze produkty zostały zatwierdzone przez Szwedzką Agencje Produktów Medycznych (Swedish Medical Products Agency).

podsumowanie

  • Minitube jest liderem ś›wiatowej produkcji jednorazowych osł‚on dla sond klinicznych (termometrów)
  • Najwyższej jakości materiały wykorzystywane w procesie produkcji
  • Nasze produkty są unikatowe jeśli chodzi o projekt jak i jakość wykonania
  • Minitube został dopuszczony do obrotu przez Szwedzką Agencje Produktów Medycznych
  • Tempasept to osłonki termometrów których marka jest znana na całym świecie.